azienda_4
Wypadanie włosów
18 czerwiec 2015
wlosy3
Wiosenna regeneracja z profesjonalnymi produktami marki MAXIMA!
18 czerwiec 2015
Pokaż wszystkie

Lato… Lato… SOS dla suchych włosów!

lato

LATO …..LATO ……SOS DLA SUCHYCH WŁOSÓW!!!

 

Gęste, zdrowe, lśniące włosy to dar natury i urodowy atut. Jednak z dnia na dzień mogą stracić blask, bo ich wygląd jak barometr odzwierciedla kondycję skóry głowy. Gdy coś szwankuje, zdiagnozuj problem i zacznij działać!

Szczególnie przesuszone i zniszczone są włosy farbowane. Matowe, łamliwe, z rozchylonymi łuskami, które zachodzą na siebie nierównomiernie, zahaczają o siebie i jak gąbka chłoną kurz i wszelkie zanieczyszczenia.

Odpowiedzią na ten problem są silnie regenerujące kosmetyki fryzjerskie marki MAXIMA dostępne w hurtowni fryzjerskiej. Seria regenerująca LIFE THERAPY sprawi, że będziemy mogły w pełni cieszyć się wiosennym słońcem. Wystarczy kilka aplikacji odżywczego serum zawierającego specjalny kompleks witaminowy, aby nasze włosy zapomniały o długich miesiącach pod czapką.

Aby ten zabieg wspomóc, stosuj szampon i odżywkę o działaniu regenerującym LIFE THERAPY. Pamiętaj o tym, by odżywkę nakładać na całą długość włosów, a nie tylko na ich końce. Dzięki niej włosy stają się bardziej elastyczne, błyszczące, łatwo się rozczesują i lepiej układają.

Zdolność odnawiania uszkodzeń mają proteiny – wnikają w struktury włosa, wypełniając wszelkie ubytki. Pantenol, czyli prowitamina B5 poprawia nawilżenie. Kosmetyki do włosów suchych zawierają składniki tłuszczowe, które powlekają powierzchnię włosów i – tak jak łój – uniemożliwiają parowanie wody. Te składniki znajdziemy w profesjonalnych kosmetykach LIFE THERAPY firmy MAXIMA.

Lecz jeżeli nie będziecie akurat w pobliżu hurtowni to polecam jeden z domowych przepisów babci na wzmocnienie i nawilżenie włosów suchych:

Maska multiwitaminowa 2-3 łyżki oleju rycynowego wymieszaj z łyżeczką soku cytrynowego, trzema ampułkami witaminy B1, trzema kapsułkami witaminy B2 i ampułką witaminy C. Płynną odżywkę rozprowadź na wilgotnych włosach. Po 20 minutach umyj włosy. Kurację powtarzaj co 10-14 dni przez co najmniej trzy miesiące.

Pamiętaj piękno jest w Tobie , czas pomyśleć o sobie J

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *